Warunki korzystania z treści

1. Akceptacja warunków korzystania

1.1 Korzystanie z treści udostępnianych na serwisie lublinews.pl (dalej zwany „Serwisem”) oznacza pełną akceptację niniejszych warunków korzystania.

2. Prawa autorskie

2.1 Treści udostępniane na Serwisie, takie jak artykuły, informacje, zdjęcia, grafiki, nagrania wideo itp., są chronione prawem autorskim i innymi przepisami prawa dotyczącymi własności intelektualnej. Wszelkie prawa do tych treści należą do ich autorów lub innych podmiotów posiadających prawa do ich wykorzystania.

3. Zakres korzystania bez licencji

3.1 Użytkownik, bez uzyskania licencji od Wydawcy Serwisu., ma prawo do zamieszczania w ograniczonej formie, wyłącznie w celach informacyjnych, na prowadzonym przez siebie serwisie internetowym, utworów rozpowszechnionych przez Wydawcę Serwisu na portalu lublinews.pl. Zawarte w tym zakresie treści nie obejmują fotografii.

4. Warunki korzystania

4.1 Użytkownik zobowiązuje się do zachowania następujących warunków korzystania:

  • Treści, które zamieszcza na swoim serwisie internetowym, muszą być ograniczonego zakresu i służyć celom  informacyjnym.
  • Użytkownik nie może używać fotografii udostępnianych przez Wydawcę Serwisu na portalu lublinews.pl bez wcześniejszego uzyskania odpowiedniej licencji.
  • Zamieszczając treści, użytkownik musi jednoznacznie wskazać, że pochodzą one z portalu lublinews.pl.
  • Użytkownik nie może dokonywać modyfikacji treści, które zamieszcza na swoim serwisie internetowym, bez uprzedniej zgody Wydawcy Serwisu.
5. Ograniczenia odpowiedzialności

5.1 Serwis lublinews.pl dokłada wszelkich starań, aby prezentowane treści były dokładne, aktualne i rzetelne. Jednakże, Wydawca Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z korzystania z tych treści lub zależności od nich.

5.2 Wydawca Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w komentarzach lub w innych formach interakcji na Serwisie. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści, które sam zamieszcza.

5.3 Serwis lublinews.pl może zawierać linki do innych stron internetowych lub zewnętrznych treści, nad którymi Wydawca nie ma kontroli. Wydawca Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za zawartość tych stron lub treści zewnętrznych.

6. Ochrona danych osobowych

6.1 Administrator Serwisu lublinews.pl dba o ochronę prywatności użytkowników. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności, która określa, w jaki sposób gromadzone są dane osobowe i w jaki sposób są one przetwarzane.

7. Zmiany w warunkach korzystania

7.1 Administrator Serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków korzystania w dowolnym momencie. Aktualne warunki korzystania będą opublikowane na Serwisie i obowiązywać od chwili ich zamieszczenia.

8. Kontakt

8.1 W przypadku pytań, uwag lub reklamacji dotyczących Serwisu lublinews.pl, prosimy o kontakt z Wydawcą Serwisu pod adresem e-mail: [email protected]

Data wejścia w życie: 02.05.2023

Zobacz także: Regulamin serwisu lublinews.pl