niedziela, 28 czerwca, 2026
LublinNa sygnale

Mieszkaniec Lublina odpowie za posiadanie sporej ilości narkotyków

Policjanci z siódemki zatrzymali 31-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli blisko 100 gramów marihuany i amfetaminy oraz sprzęt do porcjowania i pakowania środków odurzających.

Zatrzymanie 31-latka to efekt pracy operacyjnej policjantów.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Policjanci z Lublina i Poznania zlikwidowali duży magazyn narkotyków. „Mogły być wytwarzane na oczach dwójki dzieci”

– Funkcjonariusze z 7. komisariatu realizowali ustalenia kolegów z komendy wojewódzkiej. Operacyjni pracujący nad sprawą ustalili, że 31-latek może posiadać znaczne ilości marihuany i amfetaminy – przekazał nadkomisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Mężczyzna został zatrzymany pod koniec ubiegłego tygodnia. Podczas przeszukania w miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Łącznie ok. 100 g narkotyków. W mieszkaniu były też przyrządy do porcjowania i przygotowywania działek dilerskich.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Lubelska policja przejęła narkotyki warte 2 mln zł

31-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Trafił pod dozór Policji.

Grozi mu do 10 lat więzienia.

fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *