LublinNa sygnaleWiadomości

Trzymał narkotyki w sejfie

Policja zatrzymała 28-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego. Mężczyzna odpowie m.in. za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Nielegalne substancje były schowane w sejfie. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi znaleźli też pistolet gazowy i przywłaszczony dowód osobisty.

Do zatrzymania 28-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego doszło w lubelskiej dzielnicy Czuby. Policjanci od jakiegoś czasu podejrzewali, że mężczyzna jest w posiadaniu znacznych ilości narkotyków, które wkrótce mogą trafić do nielegalnego obrotu.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Handlarze narkotyków zatrzymani przez policję. Nielegalny towar wysyłali kurierem

Podczas przeszukania, w miejscu zamieszkania 28-latka policjanci zwrócili uwagę na sejf. Po jego otwarciu okazało się, że jest on wypełniony narkotykami.

– W sejfie były schowane częściowo poporcjowane narkotyki, przywłaszczony dowód osobisty, pieniądze i gazowa imitacja Glocka. Łącznie operacyjni zabezpieczyli około 300 porcji klefedronu i marihuany – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Trzymał narkotyki w sejfie

28-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Napadł na 92-letnią ciotkę. Odpowie też za posiadanie narkotyków

Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *