LublinWiadomości

Tarasy Widokowe CSK znowu otwarte!

Po przerwie zimowej Tarasy Widokowe Centrum Spotkania Kultur ponownie są dostępne dla zwiedzających. Pięknymi widokami możemy delektować się codziennie od godz. 8:00 do 21:00.

Tarasy Widokowe w CSK, będące jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych w Lublinie ponownie zostały otwarte dla odwiedzających.

Usytuowana na poziomie nr 5 przestrzeń to nie tylko wspaniały punkt widokowy, który umożliwia spojrzenie na Lublin z lotu ptaka, ale również najwyżej w mieście usytuowana strefa relaksu, odpoczynku i spotkań z kulturą. Tutaj też powstają najpiękniejsze zdjęcia z Lublina.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Miejska Pasieka Artystyczna nagrodzona w ogólnopolskim konkursie

Inspiracją do stworzenia kompozycji roślinnych w podniebnych ogrodach, była bogata flora regionu lubelskiego, jednego z najczystszych obszarów Unii Europejskiej. Dach jest porośnięty typowymi dla Lubelszczyzny roślinami, takimi jak: gryka, zioła, kwiaty polne czy jabłonki.

Warto zajrzeć również piętro niżej, na poziom 4, gdzie znajduje się wyjątkowa Miejska Pasieka Artystyczna. W sezonie można nie tylko odwiedzać pasiekę, ale również uczestniczyć w miodobraniu i popróbować miodu prosto z woskowego plastra.

Wstęp na Tarasy Widokowe jest oczywiście bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *