sobota, 27 czerwca, 2026
Biała PodlaskaNa sygnaleWiadomościZ regionu

Sycyna. Spowodował śmiertelny wypadek na krajowej „dwójce”. Był pijany

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem na DK-2 w miejscowości Sycyna. Kierujący Oplem 44-latek, w trakcie wyprzedzania kilku pojazdów zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka Volkswagenem, za kierownicą którego siedziała 26-latka. Mimo podjętej reanimacji życia kobiety nie udało się uratować. Sprawca miał w organizmie promil alkoholu. 

Do wypadku doszło w niedzielę, 2 lutego, po godz. 19:00 na na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sycyna (powiat bialski).

>>> CZYTAJ TAKŻE: Szedł bez odblasków nieprawidłową stroną drogi. Doszło do tragedii

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Oplem podczas wyprzedzania kilku aut zderzył się z jadącym z przeciwka Volkswagenem. Za kierownicą Opla siedział 44-latek natomiast drugim autem podróżowała 26-latka – relacjonuje nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej Policji.

Niestety, pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować.

Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, 44-latek w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. W organizmie miał promil alkoholu. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie nadzór nad nim pełnią bialscy policjanci.

Na miejscu wypadku mundurowi prowadzili oględziny pod nadzorem prokuratora. Droga w tym czasie była zablokowana.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Potrącił 73-latkę na pasach. Nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę

Policja wyjaśnia obecnie wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

fot. Policja

Jeden komentarz do “Sycyna. Spowodował śmiertelny wypadek na krajowej „dwójce”. Był pijany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *