ChełmNa sygnaleWiadomościZ regionu

Zabójstwo 36-latka na osiedlu Cementowni w Chełmie

20-latek z Chełma odpowie za zabójstwo 36-letniego mężczyzny, do którego doszło nocą na osiedlu Cementowni w Chełmie. 36-latek został śmiertelnie ugodzony nożem w klatkę piersiową. Sprawca natychmiast zbiegł z miejsca zdarzenia, jednak po kilkunastu godzinach sam zgłosił się na Policję. Wczoraj usłyszał zarzuty, a śledczy wystąpili do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Zabójstwo miało miejsce na ulicy Wołyńskiej w nocy z piątku na sobotę. Sprawca kilkukrotnie ugodził nożem 36-latka w klatkę piersiową. Mimo podjętej przez ratowników reanimacji mężczyzna zmarł.

Chełmscy kryminalni natychmiast podjęli działania w celu odnalezienia ukrywającego się sprawcy przestępstwa. W sobotę wieczorem, 20-latek sam zgłosił się do chełmskiej komendy, gdzie został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Okazało się, że mężczyzna ma na swoim koncie również inne, wcześniejsze przestępstwa przeciwko mieniu oraz narkotykowe.

20-latek został wczoraj doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Chełmie, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Policja wystąpiła z wnioskiem o tymczasowy areszt dla zatrzymanego. Dzisiaj w tej sprawie odbędzie się posiedzenie sądu. Sprawcy grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Zaatakował dziadków nożem. Dziadek nie żyje, babcia walczy o życie w szpitalu

Decyzją obecnego na miejscu zabójstwa prokuratora, ciało ofiary zostało zabezpieczone do dalszych badań.

zabójstwo 36-latka w Chełmie
fot. Policja

Jeden komentarz do “Zabójstwo 36-latka na osiedlu Cementowni w Chełmie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *