Janów LubelskiNa sygnaleWiadomościZ regionu

Chciał doprowadzić kobietę do innej czynności seksualnej. Mieszkaniec powiatu kraśnickiego zatrzymany

Policjanci z Janowa Lubelskiego zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który zaatakował młodą kobietę jadącą na rolkach. Następnie próbował doprowadzić ją do innej czynności seksualnej, grożąc przy tym przedmiotem przypominającym broń. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w czwartkowe popołudnie na terenie gminy Janów Lubelski. Napastnik zauważył młodą kobietę jadącą na rolkach. Gdy znalazła się w pobliżu jego auta, mężczyzna opuścił pojazd. Następnie przewrócił kobietę na ziemię i grożąc przedmiotem przypominającym broń próbował doprowadzić ją do innej czynności seksualnej.

W tym czasie, niedaleko miejsca zdarzenia przejeżdżał inny samochód. Zaniepokojony kierowca widząc całe zajście postanowił się zatrzymać. Tym samym spłoszył sprawcę, który w pośpiechu odjechał swoim samochodem.

O całym zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci. Niedługo potem mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Usiłowanie zabójstwa w Poniatowej. 25-letni nożownik zatrzymany

27-latek usłyszał już zarzuty usiłowania doprowadzenia osoby do poddania się innej czynności seksualnej. Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Teraz grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *