KrasnystawNa sygnaleWiadomościZ regionu

DK-17. Groźny wypadek w Fajsławicach. Samochód osobowy zderzył się czołowo z cysterną

Do zderzenia osobowego Nissana z ciężarową Scanią doszło dzisiaj o godz. 6:30 w Fajsławicach (powiat krasnostawski) na drodze krajowej nr 17. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierujący samochodem osobowym 73-latek.

Do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i cysterny doszło w sobotę, 16 marca, ok. godz. 6:30 rano na drodze krajowej nr 17 w Fajsławicach.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Zderzenie Renault z dostawczym Fiatem. Podróżujący osobówką byli pijani, nie wiadomo kto kierował

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów krasnostawskiej drogówki wynika, że kierujący Nissanem 73-latek jechał od strony Lublina w kierunku Krasnegostawu. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z ciężarówki marki Scania, za kierownicą, której siedział 48-latek.

Przeprowadzone przez mundurowych badanie wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący Nissanem 73-latek.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Groźny wypadek na ul. Pancerniaków w Lublinie. Autobus i auto dostawcze stanęły w płomieniach

– Okoliczności zderzenia drogowego wyjaśniają obecnie funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie – przekazał nadkomisarz Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Lublinie.

fot. Policja

3 komentarze do “DK-17. Groźny wypadek w Fajsławicach. Samochód osobowy zderzył się czołowo z cysterną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *