BiznesLubelskieWiadomościZ regionu

Szanse na eksport dla lubelskich przedsiębiorców. Wyjazdy handlowe do Słowenii i Belgii

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oferuje przedsiębiorcom z sektora MŚP okazję do zaprezentowania swoich produktów i usług na międzynarodowych targach. Wyjazdy do Celje w Słowenii i do stolicy Belgii, z terminami zgłoszeń do 16 sierpnia, są otwarte dla różnych branż, a koszty uczestnictwa będą współfinansowane ze środków europejskich.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego kieruje swoją ofertę do mikro, małych i średnich firm z regionu Lubelskiego, zapraszając je do udziału w wyjazdach handlowych do Słowenii i Belgii.

Wyjazd do Słowenii, który odbędzie się w dniach 12-17 września, jest związany z udziałem w 55. Międzynarodowych Targach Wielobranżowych (MOS Celje). Targi te są skierowane do firm z branży budowlanej, energetycznej, turystycznej, kosmetycznej, medycznej i odzieżowej. Wyjazd do Belgii natomiast, zaplanowany na 28 września – 1 października, będzie częścią wydarzenia „Polska Noc w Brukseli” i dedykowany jest przedsiębiorcom z branży rolno-spożywczej.

Zaangażowanie w te wydarzenia może przyczynić się do wzmocnienia potencjału eksportowego firm oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Koszty uczestnictwa będą współfinansowane ze środków europejskich.

– Zachęcam przedsiębiorców z regionu do udziału w planowanych wydarzeniach. Ich celem jest nie tylko wzmocnienie potencjału eksportowego firm z sektora MŚP oraz ich ekspansja na rynki zagraniczne, ale także nawiązanie nowych kontaktów biznesowych – mówi marszałek Jarosław Stawiarski.

Zaproszenie skierowane jest do przedsiębiorców działających na terenie województwa lubelskiego co najmniej od 6 miesięcy, którzy posiadają siedzibę lub przynajmniej oddział na terenie Lubelszczyzny. Województwo Lubelskie pokryje koszty związane z uczestnictwem przedsiębiorcy w danym wyjeździe.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Karpacz gospodarzem Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. Przyszłość Europy i świata na wspólnej agendzie

Szczegółowe informacje, wymagana dokumentacja i ogłoszenie o naborze dostępne są na stronie www.gospodarka.lubelskie.pl. Nabór wniosków potrwa do 16 sierpnia.

fot. mos-sejem-celje

Jeden komentarz do “Szanse na eksport dla lubelskich przedsiębiorców. Wyjazdy handlowe do Słowenii i Belgii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *