Na sygnalePowiat lubelskiWiadomościZ regionu

Wypadek na S12 w Panieńszczyźnie. Trzy osoby trafiły do szpitala

Do wypadku doszło dzisiaj po południu na drodze ekspresowej S12. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką miało miejsce przed węzłem Lublin-Sławinek w Panieńszczyźnie.

Około godziny 15 w Panieńszczyźnie doszło do groźnego wypadku drogowego. Ze wstępnych informacji wynika, że na drodze ekspresowej S12 doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym. W wyniku tego wypadku trzy osoby zostały ranne.

Na miejscu pojawiły się służby ratownicze, funkcjonariusze policji, straż pożarna oraz karetka pogotowia. Mimo ich szybkiej reakcji, odcinek drogi jest obecnie zablokowany, co powoduje znaczne utrudnienia w ruchu.

Jak informuje Punkt Informacji Drogowej w Lublinie, zablokowane są dwa pasy do jazdy na wprost oraz lewy pas wyłączania w kierunku Lublin-Chełm-Zamość-Rzeszów. Na chwilę obecną ruch w kierunku Lublina odbywa się jedynie prawym pasem wyłączenia.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny bilans długiego weekendu na Lubelszczyźnie. Wypadki, kolizje i nietrzeźwi kierowcy

Kierowcy podróżujący tą trasą powinni zachować szczególną ostrożność oraz liczyć się z opóźnieniami. Szacuje się, że normalizacja ruchu może nastąpić dopiero za około trzy godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *