Na sygnaleTomaszów LubelskiWiadomościZ regionu

Jechał 120 km/h w obszarze zabudowanym. Dostał 2000 zł mandatu

W Lubyczy Królewskiej na drodze krajowej nr 17 policja zatrzymała kierującego Land Roverem. 47-letni obywatel Ukrainy jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 120 km/h, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące i dostał 2000 zł mandatu.

W sobotę, policjanci z tomaszowskiej „drogówki” zareagowali na znaczne przekroczenie prędkości przez kierującego Land Roverem. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 17 w Lubyczy Królewskiej. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, mężczyzna pędził 120 km/h.

47-latek, obywatel Ukrainy, został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł oraz 14 punktami karnymi. Dodatkowo, zgodnie z przepisami, za dwukrotne przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym, stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Romantyk drogowy stracił dowód rejestracyjny za… rurę wydechową w kształcie serca

– Przypominamy, że nadmierna prędkość jest nadal najczęstszą przyczyną wielu tragicznych zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że droga hamowania rośnie wraz z prędkością z jaką porusza się pojazd – apeluje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Jeden komentarz do “Jechał 120 km/h w obszarze zabudowanym. Dostał 2000 zł mandatu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *