LublinNa sygnaleWiadomości

Romantyk drogowy stracił dowód rejestracyjny za… rurę wydechową w kształcie serca

Drogowy romantyk z Lublina wpadł na pomysł, aby podbić serca przechodniów swoim nietypowym autem. Niekonwencjonalna modyfikacja samochodu marki Polonez – wydech w kształcie… serca – przyciągnęła uwagę patrolujących ulice funkcjonariuszy. W efekcie 23-latek stracił dowód rejestracyjny oraz musiał zapłacić mandat.

Przygoda 23-letniego mieszkańca Lublina zaczęła się, albo raczej zakończyła w momencie, gdy jego żółto oklejone światła przednie Poloneza przyciągnęły uwagę policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji patrolujących wczoraj ulicę Krochmalną. Funkcjonariusze zauważyli również ciemne kierunkowskazy i dodatkową nakładkę na zderzak. Ale prawdziwym punktem kulminacyjnym był widok serca wystającego z rury wydechowej.

Nie byle jakiego serca – mowa tu o rurze wydechowej ukształtowanej w formie serca. Ta romantyczna modyfikacja przyciągnęła spojrzenia policjantów, a ich ciekawość szybko przerodziła się w decyzję o kontroli technicznej samochodu.

Jak się okazało, serce na wydechu nie przekonało stróżów prawa. W wyniku przeprowadzonej inspekcji pojazdu mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny Poloneza. Policjanci nałożyli również na młodego mężczyznę mandat karny w kwocie 300 złotych.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Rozpędzone BMW rozwaliło ogrodzenie i żywopłot. Wszyscy podróżujący byli pijani

Nie jest jasne, czy romantyczna rura wydechowa przetrwa, ale na pewno 23-letni romantyk dowiedział się, że miłość do swojego samochodu musi iść w parze z przestrzeganiem przepisów drogowych.

romantyk drogowy z Poloneza
fot. Policja | rura wydechowa w kształcie serca
romantyk drogowy z Lublina
fot. Policja

2 komentarze do “Romantyk drogowy stracił dowód rejestracyjny za… rurę wydechową w kształcie serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *