niedziela, 28 czerwca, 2026
Biała PodlaskaNa sygnaleWiadomościZ regionu

Sklepowy bandyta trafił do aresztu. Grozi mu do 15 lat więzienia

Do tymczasowego aresztu trafił 48-latek, podejrzany o dokonanie dwóch kradzieży rozbójniczych w marketach na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło w marcu oraz kwietniu tego roku. Sprawca dwukrotnie odwiedzał sklepy na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Jego łupem padły perfumy i alkohol na łączną kwotę ponad 500 złotych. W jednym przypadku mężczyzna groził pracownicy śmiercią, a w drugim użył przemocy wobec kobiety, która próbowała go zatrzymać.

>>> CZYTAJ TAKŻE: 42-letni puławianin odpowie za zuchwałą kradzież rozbójniczą. Stawką było dziesięć czekolad

– Kryminalni międzyrzeckiego komisariatu, którzy zajęli się sprawą ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o ten czyn. Okazało się, że jest to 48-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, który pod koniec ubiegłego miesiąca opuścił zakład karny. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia – przekazała nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za swoje czyny będzie odpowiadał w warunkach recydywy, gdyż ostatnio odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Z nożem w ręku napadał na sklepy. Łupy ukrył w skarpecie

Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec 48-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Jeden komentarz do “Sklepowy bandyta trafił do aresztu. Grozi mu do 15 lat więzienia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *