ImprezyKulturaWiadomości

Bychawskie święto pierogów powraca w nowej odsłonie

Po przerwie wraca najbardziej wyczekiwane przez miłośników pierogów wydarzenie, które w tym roku będzie obfitować w różne atrakcje, niezwykłe występy i oczywiście ogromny wybór pysznych pierogów. Impreza powraca w nowej formule jako festyn rodzinny 'Zasmakuj w Pierogach’. Organizatorzy zapraszają wszystkich na plac przy remizie OSP w Bychawce Drugiej koło Bychawy, w niedzielę 23 lipca.

Tegoroczne święto pierogów, pod nazwą 'Zasmakuj w Pierogach’, obiecuje mnóstwo rozrywki dla całych rodzin. Stoiska gastronomiczne z pierogami w różnych smakach, prezentacje pojazdów policyjnych oraz liczne atrakcje dla dzieci, to tylko niektóre z planowanych wydarzeń.

Gwiazdą festynu będzie zespół Extazy, który wystąpi jako wieczorny headliner. Oprócz tego, na scenie zaprezentują się również Słowianki, Zespół Swojacy z Niedrzwicy Kościelnej, Młodzieżowa Orkiestra z Domu Kultury w Wysokim, Docent Fabryka Disco oraz Zespół Najss, który po występie gwiazdy wieczoru poprowadzi zabawę taneczną.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano wiele atrakcji, takich jak malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, przejażdżki kucykami oraz dmuchańce. Miłośnicy motoryzacji będą mogli podziwiać pokazy motocykli z Klubu Motocyklowego Motopodkowa, a także poznać bliżej tajniki pracy strażaków podczas pokazu udzielania pierwszej pomocy i sprzętu strażackiego.

Nie zabraknie także stoisk kosmetycznych, gdzie będzie można skorzystać z różnych usług pielęgnacyjnych. Z kolei Panie z Kół Gospodyń Wiejskich zapraszają na swoje stoiska z regionalnymi przysmakami.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Estrada powędruje po Zamościu

Miłośników dobrej zabawy, pysznych pierogów i niezapomnianych wrażeń nie może zabraknąć na 'Zasmakuj w Pierogach’ – festynie rodzinnym w Bychawce Drugiej. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00.

święto pierogów - Bychawka druga 2023
fot. materiały organizatora

Jeden komentarz do “Bychawskie święto pierogów powraca w nowej odsłonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *