LublinPracaWiadomości

Międzynarodowy gracz zatrudnia do lubelskiego oddziału. Pracę znaleźć ma 30 osób

Globalna firma handlowa Foodcom S.A. przyspiesza ekspansję w Polsce, otwierając rekrutację do swojego oddziału w Lublinie. Firma oferuje zarówno doświadczonym specjalistom, jak i młodym talentom szansę na karierę w sprzedaży B2B z wynagrodzeniem sięgającym nawet 30 tys. zł miesięcznie.

Odpowiadając na narastające zapotrzebowanie rynków globalnych, Foodcom S.A. otwiera szeroko zakrojoną rekrutację w swoim lubelskim oddziale. Firma, znana z międzynarodowej działalności w branżach chemicznej, spożywczej i żywienia zwierząt, poszukuje kandydatów do wypełnienia kluczowych ról w sektorze sprzedaży B2B.

Foodcom S.A., mimo swojego stosunkowo młodego wieku – działa zaledwie od dekady – zyskał znaczącą rozpoznawalność wśród firm handlowych na świecie. Z jej oferty korzystają zarówno przedsiębiorstwa przemysłowe, jak i firmy z sektora FMCG, a globalny zespół liczy ponad 100 osób, reprezentujących ponad 20 narodowości.

– Poszukujemy 30 osób, które są otwarte na rozwój i adaptację w szybko zmieniającym się środowisku. Wartość dodaną stanowi znajomość języków obcych, zwłaszcza angielskiego, który jest kluczem do skutecznej komunikacji z naszymi partnerami na całym świecie – podkreśla Adrianna Gałecka, specjalistka ds. employer brandingu w Foodcom S.A.

Przyszli Export Managerowie oraz Junior Export Managerowie będą odpowiedzialni za budowanie długofalowych relacji handlowych, samodzielne negocjacje i nadzór nad całym procesem eksportowym – od momentu podpisania umowy, aż do dostarczenia towaru do klienta.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Lubelska Służba Celno-Skarbowa szuka pracowników. Do obsadzenia jest 10 etatów

Firma nie tylko oferuje szansę na atrakcyjne wynagrodzenie – stała pensja w połączeniu z prowizją może wynieść nawet 30 tys. zł – ale również unikalne możliwości rozwoju. Przed oficjalnym startem, nowo zatrudnieni pracownicy przejdą szkolenia wdrożeniowe pod okiem doświadczonych handlowców.

Foodcom S.A. stawia na rozwój osobisty i zawodowy swoich pracowników, oferując nie tylko konkurencyjne wynagrodzenie, ale i także możliwości rozwoju w skali globalnej. Czy to kolejny krok w rosnącej dominacji firmy na rynkach światowych? Tego dowiemy się już wkrótce.

Lubelski oddział firmy mieści się w CZ Office Park, przy ul. Nałęczowskiej 14.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *