LubelskiePracaWiadomości

Lubelska Służba Celno-Skarbowa szuka pracowników. Do obsadzenia jest 10 etatów

Lubelska Służba Celno-Skarbowa rozpoczyna rekrutację na 10 etatów, oferując poczucie zawodowej stabilizacji i atrakcyjne świadczenia. Termin składania dokumentów upływa 10 listopada.

Lubelska Służba Celno-Skarbowa rozgląda się za nowymi twarzami. KAS ogłosiła rekrutację na 10 etatów, podzielonych równo między Delegaturę LUCS w Białej Podlaskiej oraz Delegaturę LUCS w Zamościu. Oferta dotyczy pracy na stanowisku młodszego specjalisty.

Kandydaci, którzy zamierzają wstąpić w szeregi Służby Celno-Skarbowej, muszą przygotować się na wykonywanie różnorodnych i istotnych zadań. Obejmują one m.in. kontrolę przestrzegania przepisów prawa celnego, udzielanie koncesji i zezwoleń, a także działania mające na celu wykrywanie przestępstw skarbowych i związanych z handlem dobrami kultury oraz własnością intelektualną.

Aby móc aplikować, trzeba spełnić pewne kryteria: być obywatelem Polski, posiadać co najmniej średnie wykształcenie i cieszyć się nieskazitelną opinią. Dodatkowo, stan zdrowia kandydata musi pozwalać na pełnienie służby na określonym stanowisku.

Czego można się spodziewać? Oprócz stabilizacji zawodowej, Służba oferuje ścieżki kariery zawodowej, wynagrodzenie zasadnicze plus dodatek za stopień, które może wynieść około 4700 zł. To nie koniec. Jeżeli masz za sobą co najmniej dwa lata doświadczenia, możesz liczyć na dodatek za wysługę lat. Są też nagrody roczne i jubileuszowe oraz szereg innych benefitów, takich jak dodatkowy urlop czy możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego.

>>> CZYTAJ TAKŻE: KAS świętuje. Jak wygląda portret „straży finansowej” w województwie lubelskim?

Aplikacje są przyjmowane za pomocą elektronicznego formularza eRecruiter lub w formie papierowej do 10 listopada 2023 roku. Proces rekrutacji nie jest łatwy. Obejmuje test wiedzy, test psychologiczny, test sprawności fizycznej i rozmowę kwalifikacyjną. Ale, jak zachęcają władze KAS, warto się starać.

Krajowa Administracja Skarbowa powstała w 2017 roku z połączenia służby skarbowej, celnej i podatkowej.
Na czele jej struktury w woj. lubelskim stoi Izba Administracji Skarbowej w Lublinie, w której zatrudnionych jest obecnie 4175 osób, w tym 1847 funkcjonariuszy i 2285 pracowników cywilnych. Lubelskiej Izbie podlegają w sumie 22 urzędy skarbowe, Lubelski Urząd Celno-Skarbowy oraz delegatury w Lublinie, Białej Podlaskiej i Zamościu.

fot. KAS

2 komentarze do “Lubelska Służba Celno-Skarbowa szuka pracowników. Do obsadzenia jest 10 etatów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *