BiznesLublinWiadomości

Lubelskie Forum Biznesu: Spotkania lokalnych przedsiębiorców napędzają rozwój regionu!

Ponad 40 przedsiębiorców z Lublina i całego województwa lubelskiego spotkało się 9 maja podczas Lubelskiego Forum Biznesu, organizowanego przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Lublinie (IPH). Zjazd miał miejsce w jednym z urokliwych hoteli na terenie Lublina, a jego głównym celem była wymiana doświadczeń, budowanie sieci kontaktów i promowanie innowacji.

Lubelskie Forum Biznesu, które przyciągnęło tłum zainteresowanych przedsiębiorców, stanowi platformę do nawiązywania nowych, solidnych relacji biznesowych, omawiania najnowszych trendów w biznesie oraz budowania silnych lokalnych partnerstw. W rezultacie, spotkanie przyczyniło się do wzmocnienia sieci biznesowej, która ma zapewniać nie tylko korzyści poszczególnym firmom, ale również wzmacniać gospodarkę całego Lublina i regionu.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnili również dr Mariusz Sagan, Dyrektor Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości oraz pełnomocnik Prezydenta Miasta Lublina ds. Podstref Lublina oraz Agnieszka Brzozowska, główny specjalista ds. Funduszy Europejskich/ds. partnerstwa publiczno-prywatnego z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Ich obecność niewątpliwie podkreśliła znaczenie inicjatywy dla lokalnej gospodarki.

Spotkanie było również okazją dla przedsiębiorców do prezentacji swoich biznesów i oferowanych usług czy produktów. Te wystąpienia dały szansę na porównanie doświadczeń i zaprezentowanie różnorodnej oferty lokalnego rynku.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Lublin stawia na zawodowców – nowa platforma dla pracodawców i szkół technicznych już działa!

Dyskusje, jakie toczyły się podczas Forum, pozwoliły na wymianę poglądów, analizę różnych perspektyw biznesowych i pozyskanie cennych porad od ekspertów. Zadane pytania i nawiązane rozmowy pokazały, jak ważne jest tworzenie takich platform, które umożliwiają nie tylko rozwijanie sieci kontaktów, ale także wzajemnie inspirują i budują synergię w lokalnym środowisku biznesowym.

IPH zapowiedziała, że kolejne spotkania Lubelskiego Forum Biznesu odbędą się już niebawem. Więcej informacji o tej inicjatywie można znaleźć na stronie www.iph.lublin.pl. To obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego przedsiębiorcy z regionu!

Lubelskie Forum Biznesu
fot. Izba Przemysłowo-Handlowa w Lublinie

 

Lubelskie Forum Biznesu
fot. Izba Przemysłowo-Handlowa w Lublinie

 

Lubelskie Forum Biznesu
fot. Izba Przemysłowo-Handlowa w Lublinie

 

Lubelskie Forum Biznesu
fot. Izba Przemysłowo-Handlowa w Lublinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *