BiznesEdukacjaLublin

Lublin stawia na zawodowców – nowa platforma dla pracodawców i szkół technicznych już działa!

Urząd Miasta Lublin uruchomił dedykowany serwis, którego celem jest połączenie przedsiębiorstw z uczniami szkół technicznych prowadzonych przez miasto. Platforma „Lublin stawia na zawodowców” umożliwia firmom bezpośredni kontakt z uczniami oraz szkołami technicznymi, ułatwiając tym samym poszukiwanie kandydatów na staże, praktyki czy pracę.

Serwis składa się z trzech grup użytkowników: pracodawców, szkół technicznych oraz uczniów, z których każdy posiada swoje indywidualne konto. Dzięki temu każdy użytkownik może bezpośrednio nawiązać kontakt z innymi uczestnikami platformy.

Pracodawcy korzystający z platformy mają wiele korzyści, takich jak dostęp do uczniów szkół technicznych oraz możliwość przeglądania CV kandydatów. Dodatkowo, mogą łatwo i bezpośrednio kontaktować się ze szkołami, uzyskać informacje o charakterystyce posiadanej bazy techniczno-dydaktycznej, a także o opisie każdej szkoły. Platforma umożliwia również zamieszczanie ogłoszeń adresowanych do kandydatów, szkół czy nauczycieli.

Nowa platforma jest ogólnodostępna i całkowicie darmowa. Serwis działa pod adresem https://zawodowcy.lublin.eu/.

Jeden komentarz do “Lublin stawia na zawodowców – nowa platforma dla pracodawców i szkół technicznych już działa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *