Na sygnaleZ regionu

Wypadek motocyklisty na DK 17 w miejscowości Podkrasne

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Podkrasne doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i osobowego Volvo. Według ustaleń policji, kierujący Volvo skręcając w lewo zderzył się z motocyklistą, który w tym czasie wyprzedzał jego pojazd.

17-letni motocyklista z gminy Szczebrzeszyn z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Kierujący Volvo, 29-latek z gminy Stary Zamość, nie doznał obrażeń, a badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli dowody rejestracyjne obu pojazdów i zatrzymali prawo jazdy należące do kierowcy Volvo. Pojazdy zostały również zabezpieczone, aby przeprowadzić dalsze czynności procesowe.

W czasie, gdy na miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe, ruch w tym miejscu był utrudniony i odbywał się wahadłowo. Ustalany jest dokładny przebieg i okoliczności wypadku. Policja apeluje się do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze oraz o upewnienie się przed wykonaniem manewru, czy nie spowoduje to zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. Chwila nieuwagi lub zła ocena sytuacji drogowej może doprowadzić do tragicznych w skutkach wypadków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *