LublinMotoryzacjaWiadomości

Moto Session 2024. Lubelskie święto motoryzacji już w ten weekend w Lublinie

Pokazy trialu, stuntu i driftu, wyjątkowi goście, nowości motoryzacyjne, luksusowe auta, klasyki światowej motoryzacji, a do tego ryk silników, pisk opon i błysk karoserii – to tylko część atrakcji, które czekać będą na zwiedzających podczas tegorocznej edycji Moto Session.

Już w najbliższy weekend 20 i 21 kwietnia w Targach Lublin odbędzie się kolejna edycja lubelskiego święta motoryzacji –  Moto Session 2024. Nieodłącznym elementem imprezy są m.in. ekstremalne pokazy. Drift, stunt, trial – to wszystko będzie można zobaczyć na placu zewnętrznym pomiędzy halami. W świat niecodziennej jazdy samochodem zabiorą widzów m.in. ekipy Zala Drift Team, Dorminati oraz Mtuning. Nowością tegorocznej edycji będzie pokaz Trail na turystycznym motocyklu enduro – widowiskowe wyczyny zaprezentuje Endurak. Z kolei pokaz Stuntu wykona ekipa Stunt Wars Poland we współpracy z Infamous Team.

Podczas Moto Session nie zabraknie również spotkań ze znanymi i lubianymi osobistościami z branży motoryzacyjnej. Wśród nich pojawią się m.in. Michał Jesionowski (M4KGarage) – twórca jednego z największych kanałów motoryzacyjnych na Polskim Youtube – Miłośnicy 4 Kółek, czy Robert Michalski – właściciel STRADALE ClassicS i bohater programu „Zawodowi handlarze”, emitowanego w TVN Turbo, czy Karolina Pilarczyk – Mistrzyni Polski w klasie kobiet w Driftigowych Mistrzostwach Polski.

W Strefie Tuningu, gdzie każdy detal ma znaczenie, na odwiedzających będzie czekało kilkadziesiąt aut od prawdziwych pasjonatów, którzy nie zadowalają się standardowymi rozwiązaniami i modyfikują swoje samochody, nadają im niezwykły charakter.

Moto Session 2024
fot. Targi Lublin

Moto Session to również wystawy nietuzinkowych samochodów i motocykli. Na ponad 10 tysiącach metrów kw. powierzchni wystawienniczej zaparkują oryginalne auta w tym: Prosche 911, Aston Martin DB11, Nissan GTR, Nissan 350z, Ferrari F8 Tributo, Lamborghini Aventador, Brabus G63 AMG, Ford Mustang, BMW M4, Bentley Mansory Edition, Corvetta, Chevrolet Camaro.

Motoryzacyjny lifestyle wypełni natomiast halę A, gdzie pojawi się m.in. park maszyn.

Prawdziwe perełki zobaczymy także w Odjazdowej Strefie, a do tego będzie można skorzystać z oferty regionalnych i ogólnopolskich wystawców ze świata moto sportu i mechaniki samochodowej.

W specjalnej strefie detailingu i autotuningu na odwiedzających czekać będą najlepsi specjaliści. Swoją ofertę zaprezentują producenci narzędzi, środków samochodowych, a także chemii, która wpływa na spektakularny efekt końcowy.

Dodatkowo, zwiedzający będą mogli spróbować swoich sił na symulatorach jazdy, połączonych z VR i symulatorze dachowania. Podczas wydarzenia chętni zasiądą w fotelach barberów i zadbają o swój look. Natomiast w specjalnej strefy chillu, będzie czekało dobre jedzenie ze foodtrucków oraz przestrzeń do odpoczynku po motoryzacyjnych wrażeniach.

Moto Session 2024
fot. Targi Lublin

20-21 kwietnia 2024 | Sobota: godz. 10:00-18:00 | Niedziela: godz. 10:00-18:00

Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *