ImprezyKulturaLublinWiadomości

Piknik integracyjny na WySPIE. Uczelnia zaprasza do wspólnej zabawy

Warsztaty ręcznego wyrobu cegieł, pokazy strażackie, strefa chillout, dmuchańce, czy zabawa taneczna z DJ-em to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych podczas pikniku integracyjnego, którego organizatorem jest Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 lipca, na terenie uczelnianego parkingu przy ulicy Bursaki 12. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 16:00.

Piknik na WySPIE zostanie podzielony na kilka stref tematycznych. WySPA Nauki przeprowadzi liczne warsztaty z pierwszej pomocy, pomiaru ciśnienia tętniczego, wyrobu cegieł, czy projektowania wnętrz. Pojawi się również stoisko gamingowe przygotowane przez Lublin GameDev i Poligon Studio.

W strefie informacyjnej przedstawiciele Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ opowiedzą z kolei o usługach związanych z profilaktyką i promocją zdrowia. A na stoiskach Europe Direct Lublin oraz Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich będzie można zasięgnąć informacji na temat funduszy europejskich. Nie zabraknie również przedstawicieli służb mundurowych.

WySPA Zdrowia zaprosi uczestników pikniku do przygotowanej przez lubelski MOSiR strefy chillout, a Xtreme Fitness Gyms i LDS Academy poprowadzą trening zumby i salsation. Oprócz tego zobaczymy występ cheerleaderek lubelskich Tytanów. Natomiast DietFit przeprowadzi analizę składu ciała wraz z jej interpretacją.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Muzyka, Pokoleniowość i Literatura. Startuje Festiwal Inne Brzmienia

Dla najmłodszych uczestników Pikniku na WySPIE będą dmuchańce, malowanie twarzy, animacje, strefe gier i konkursy sprawnościowe. Nie zabraknie również rozrywki dla fanów strzelanek dostępnych w strefie Laser City. Wszyscy uczestnicy wezmą na koniec udział we wspólnej zabawie przy muzyce, którą zapewni DJ Rafaelo.

Na Pikniku nie może również zabraknąć dobrego jedzenia, które dostępne będzie w strefie WySPA Gastro.

Wstęp na Piknik na WySPIE jest bezpłatny. Wydarzenie zostało wpisane do kalendarza Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *