LublinNa sygnaleWiadomości

Próbowała załagodzić sytuację. Dostała nożem w brzuch

Do 20 lat więzienia grozi 34-latkowi, który ugodził nożem kobietę. Do ataku doszło pod jednym ze sklepów na Kalinowszczyźnie, gdy poszkodowana próbowała rozdzielić przepychających się mężczyzn. 48-latka z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w ostatnią niedzielę, 18 lutego. Z policyjnych ustaleń wynika, że pod jednym ze sklepów spożywczych na lubelskiej Kalinowszczyźnie doszło do awantury między dwoma mężczyznami.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Z nożem w ręku napadał na sklepy. Łupy ukrył w skarpecie

– Pod sklepem spożywczym pojawił się pobudzony mężczyzna, który w pewnym momencie wszczął sprzeczkę – przekazał nadkomisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

48-letnia kobieta najprawdopodobniej próbowała rozdzielić przepychających się mężczyzn, wówczas została ugodzona nożem w brzuch. Tuż po zdarzeniu sprawca uciekł.

Mieszkanka Lublina z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

– O sprawie zostali powiadomieni lubelscy policjanci. Na miejscu pojawili się technicy oraz kryminalni. Rozpoczęły się intensywne poszukiwania sprawcy. Nad ranem 34-latek został zatrzymany przez kryminalnych z 2. komisariatu – poinformował nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Walił w drzwi siekierą i groził partnerce nożem. W chwili zatrzymania miał 2,5 promila

Mężczyzna odpowie za spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Dziś Prokuratura Rejonowa Lublin-Północ będzie wnioskowała do sądu o zastosowanie wobec sprawcy środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

34-latkowi grozi do 20 lat więzienia.

fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne

Jeden komentarz do “Próbowała załagodzić sytuację. Dostała nożem w brzuch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *