LublinWiadomości

Targi Medycyny Weterynaryjnej LUBWET po raz pierwszy w Lublinie

W najbliższy weekend, 2-3 marca 2024 r., w halach Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 odbędą się pierwsze w regionie Targi Medycyny Weterynaryjnej LUBWET. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają wszystkich zawodowo związanych z branżą zwierzęcą, w tym lekarzy weterynarii oraz producentów i dostawców usług dla klinik, lecznic i gabinetów weterynaryjnych świadczących pomoc dla małych i dużych zwierząt domowych, zwierząt futerkowych, egzotycznych i ptactwa.

Targi LUBWET to z jednej strony okazja do prezentacji nowych sprzętów i technologii, z drugiej natomiast – do zapoznania się z aktualnymi trendami w dziedzinie medycyny weterynaryjnej i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Ogromną wartością tego typu wydarzeń jest również możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami. Swój udział w targach potwierdziło wiele firm z rynku medycyny weterynaryjnej, w tym Vebiot, TOMED i Norax Medical.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Przeniosą żaby przez ulice. Każdy może pomóc

Równolegle z Targami Medycyny Weterynaryjnej LUBWET odbywać się będzie zorganizowana przez Grupę LUXVET oraz PerfectVet Konferencja „Medycyna i anestezjologia kotów”. Program wydarzenia obejmuje wykłady i warsztaty prowadzone przez naukowców, lekarzy weterynarii oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu.

Udział w Targach LUBWET jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na platformie ToBilet.pl

Wszystkie informacje na temat zarówno Targów LUBWET, jak i konferencji znaleźć można na stronie wydarzenia.

fot. pexels – zdjęcie ilustracyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *