EdukacjaLublinWiadomości

Uniwersytet Medyczny w Lublinie zaprasza na Dni Otwartych Możliwości

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Otwartych Możliwości na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od 22 do 23 maja będzie można dowiedzieć się więcej o ofercie studiów, życiu studenckim, czy możliwościach rozwoju zawodowego.

Na uczestników wydarzenia będą czekać atrakcje pikniku edukacyjnego oraz bogata oferta warsztatów z zakresu medycyny, farmacji i innych dziedzin związanych z ochroną zdrowia, podczas których uczestnicy dowiedzą się m.in. jak powstają tabletki i nowe leki, poznają kryminalne zagadki Lublina i realia badań w laboratoriach medyczno-sądowych, a także będą mogli dotknąć prawdziwej nerki…

>>> CZYTAJ TAKŻE: Politechnika Lubelska rozpoczyna rekrutację na studia I stopnia

A do tego na przyszłych studentów czeka prezentacja oferty edukacyjnej i warunków rekrutacji, wycieczki po kampusie uniwersyteckim i Centrum Symulacji Medycznej, spotkania z kadrą akademicką i ze studentami, którzy podzielą się doświadczeniami i wrażenia związanymi z nauką w Uniwersytecie Medycznym.

Jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie również pokazów i konkursów z nagrodami.

Dla uczestników to dobra okazja, aby poznać uczelnię oraz dowiedzieć się więcej o ofercie studiów, kadrze naukowej, życiu studenckim, czy możliwościach rozwoju zawodowego.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego zyskali strefy wypoczynku i inspiracji

Dniom Otwartych Możliwości towarzyszyć będą również: Inauguracja Medycznego Forum Edukacyjnego wraz z zawodami SIMChallenge dla licealistów oraz Konferencja Symulacji Medycznej i Edukacji MedIQ.

Dni Otwartych Możliwości odbędą się w dniach 22-23 maja (środa-czwartek), na UM przy ul. Chodźki 4.

fot. Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *