Lublin

Wyjątkowe spotkanie ekspertów. Nie Przegap Lublin Salesforce Meetup #4!

W przyszłą środę, 18 października 2023 r., specjaliści i pasjonaci Salesforce zjednoczą się na wydarzeniu o ogólnopolskim zasięgu. Z czego składa się agenda i dlaczego warto się zarejestrować?

Dokładnie 18 października 2023 roku, o godzinie 18:00, w kultowej lubelskiej knajpie „Pub Trybunalska”, zlokalizowanej przy ul. Rynek 4 w centrum Starego Miasta, zaplanowano kolejne, niezwykłe wydarzenie z serii SForce – Lublin Salesforce Meetup #4. To wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę na temat platformy Salesforce i jej praktycznego zastosowania.

Przed pulpitem staną cztery wybitne postacie z branży Salesforce: Łukasz Ceran, Maciej Traczyk, Agnieszka Skawińska-Próchniak oraz Marlena Łukomska-Rogala. Ich prezentacje przybliżą uczestnikom różne aspekty pracy z tą wszechstronną platformą.

Agenda wydarzenia jest niezwykle bogata i obejmuje kilka głównych punktów.

Łukasz Ceran zdradzi tajemnice efektywnego wdrażania Salesforce z wykorzystaniem Azure DevOps. Zorientujesz się, jak Microsoft może wspomóc rozwój twojego projektu na różnych etapach – od testowania po wdrożenie końcowe.

Maciej Traczyk wyjaśni, co to są tzw. Second-Generation Managed Packages i jakie wyzwania mogą się z nimi wiązać. Dowiesz się o problemach, z jakimi można się spotkać, i jak je skutecznie rozwiązywać.

Agnieszka Skawińska-Próchniak i Marlena Łukomska-Rogala podzielą się praktycznymi informacjami na temat wykorzystania wzorców projektowych w Apexie, na przykładzie konkretnego przypadku – Buildera.

Nie brakuje również atrakcji dodatkowych. Dla gości przewidziano darmowe przekąski w postaci pizzy i napojów.

Zapisy na wydarzenie są otwarte i można się zgłaszać za pośrednictwem platformy Evenea: Tutaj link do zapisów.

Jeśli jesteś zainteresowany platformą Salesforce, nie przegap tej wyjątkowej okazji do pogłębienia swojej wiedzy i nawiązania wartościowych kontaktów branżowych!

Wydarzenie zyskało wsparcie ze strony firmy PwC, która wystąpiła w roli sponsora.

AGENDA:
17:30 – 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów (trzeba wejść do sali na 2 piętrze)
18:00 – 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników
18:15 – 18:45 Prezentacja nr 1: Navigating the Future: usprawnianie wdrożeń Salesforce dzięki Azure DevOps – Łukasz Ceran
18:45 – 18:50 Przerwa
18:50 – 19:20 Prezentacja nr 2: Niewygodna prawda o Managed Packages – Maciej Traczyk
19:20 – 19:30 Przerwa
19:30 – 20:00 Prezentacja nr 3: Wzorce projektowe w Apexie na przykładzie Buildera – Agnieszka Skawińska-Próchniak, Marlena Łukomska-Rogala
20:00 Networking przy piwie i cateringu

fot. materiały organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *