Na sygnaleWiadomości

Całkowicie zablokowana droga krajowa na odcinku Krasnystaw – Piaski

W miejscowości Zakręcie, na drodze krajowej numer 17, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Pas w kierunku Lublina jest zablokowany dla ruchu.

Według informacji przekazanych przez Punkt Informacji Drogowej, w kolizji uczestniczyły trzy pojazdy, w tym dwa samochody dostawcze i jeden osobowy. W wyniku tego zderzenia jedna osoba została ranna.

Poszkodowaną jest kobieta, która kierowała samochodem osobowym marki Peugeot. Natychmiast po wypadku przetransportowano ją do szpitala, gdzie obecnie przebywa. Stan zdrowia kobiety będzie decydujący dla określenia, czy zderzenie należy sklasyfikować jako wypadek czy kolizję drogową – poinformowała podkomisarz Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Funkcjonariusze policji pracują obecnie na miejscu zdarzenia, aby ustalić dokładne przyczyny i okoliczności wypadku. W celu zapewnienia płynności ruchu policjanci wprowadzili tymczasową organizację ruchu wahadłowego. Wszystkich kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń policjantów.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 14:30. Warto zatem rozważyć skorzystanie z alternatywnych tras, aby uniknąć korków i opóźnień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *