Na sygnaleWiadomościZ regionu

Tragedia w powiecie lubelskim: Mężczyzna zabił znajomego dla pieniędzy

W nocy z 16 na 17 maja w jednym z domów w powiecie lubelskim doszło do przerażającego incydentu, który skończył się śmiercią 65-letniego mężczyzny. Jak wynika z dochodzenia, sprawcą okazał się 35-letni mieszkaniec tego samego powiatu, który żądał od swojego znajomego znacznej sumy pieniędzy. 

W środku nocy do mieszkania 65-latka wtargnęło dwóch mężczyzn. Jeden z nich zaczął naciskać na ofiarę, domagając się pieniędzy. Sytuacja szybko wymknęła się spod kontroli. Napastnik najpierw zaatakował swojego znajomego pięściami, a następnie sięgnął po nóż. Zadał kilka ciosów, które niestety okazały się śmiertelne. Po wszystkim sprawca opuścił miejsce zdarzenia.

Przebieg wydarzeń szybko ustalili pracujący na miejscu kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie i komisariatu w Niemcach. Okazało się, że mężczyzna był w stanie nietrzeźwości, co prawdopodobnie przyczyniło się do zbrodni. Natychmiast został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.

Wczoraj doprowadzono podejrzanego do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące popełnionego zabójstwa. Sąd przychylił się do wniosku śledczych o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci 3 miesięcznego aresztu.

Mężczyźnie grozi kary nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Jeden komentarz do “Tragedia w powiecie lubelskim: Mężczyzna zabił znajomego dla pieniędzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *