sobota, 27 czerwca, 2026
BiłgorajNa sygnaleWiadomościZ regionu

Nastolatek wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód. Poważnie ranny trafił do szpitala

Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala został przewieziony nastoletni rowerzysta, który wjechał wprost pod nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd. Do zdarzenia doszło wczoraj w Biłgoraju.

Do wypadku z udziałem rowerzysty doszło w poniedziałek, 28 października, ok. godz. 13:00 na ulicy Kościuszki w Biłgoraju.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Wypadek z udziałem młodego motocyklisty w miejscowości Rudno Trzecie (wideo)

– Wstępne ustalenia pracujących na miejscu policjantów wskazują na to, że 15-letni rowerzysta wykonując manewr skrętu w lewo nie zastosował się do linii podwójnej ciągłej, nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał wprost pod nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd Suzuki – przekazała aspirant Joanna Klimek, oficer prasowy Policji w Biłgoraju.

Nastolatek z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala.

Za kierownicą Suzuki siedziała 18-letnia mieszkanka gminy Księżpol. Jak wykazało przeprowadzone przez mundurowych badanie w chwili wypadku była trzeźwa.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: 18-latek stracił panowanie nad dostawczakiem i uderzył w drzewo. Trafił do szpitala

Policja ustala obecnie dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

fot. Policja

 

Jeden komentarz do “Nastolatek wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód. Poważnie ranny trafił do szpitala

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *