BiłgorajNa sygnaleWiadomościZ regionu

Zabójstwo 57-latki z Biłgoraja. Były mąż ofiary tymczasowo aresztowany

Do zabójstwa 57-letniej kobiety doszło w środę, 3 lipca, przy ul. Kościuszki w Biłgoraju. Podejrzany o ten czyn były mąż ofiary decyzją Sądu Rejonowego w Biłgoraju został dzisiaj tymczasowo aresztowany.

Ciało kobiety zostało znalezione przez zaniepokojonych członków rodziny, którzy wcześniej nie mogli nawiązać z nią kontaktu telefonicznego.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Rodzinna tragedia w Biłgoraju. W domu znaleziono zwłoki 57-letniej kobiety

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja, zespół ratownictwa medycznego i pogotowie. W domu ofiary służby zastały odkręcony zawór gazu, wyczuwalny był też zapach benzyny. Sprawca zabójstwa – były mąż kobiety prawdopodobnie próbował popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili uratowali go mundurowi. Ranny 58-latek został przetransportowany do szpitala.

Dziś na wniosek Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

– 58-latek nadal pozostaje w szpitalu, jest pilnowany przez policjantów – przekazał nadkomisarz Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

W miejscu gdzie doszło do rodzinnej tragedii przez dwa dni pracowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju oraz prokuratorzy z Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zabójstwo w miejscowości Zagumnie. Jest areszt tymczasowy dla 33-letniego sprawcy

– Z uwagi na stan zdrowia 58-latka, który nadal przebywa w szpitalu, nie wykonano jeszcze czynności procesowych z jego udziałem – poinformował nadkomisarz Andrzej Fijołek.

Za zabójstwo mężczyźnie grozi dożywocie.

fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *