BiłgorajNa sygnaleWiadomościZ regionu

Zabójstwo w miejscowości Zagumnie. Jest areszt tymczasowy dla 33-letniego sprawcy

Do tymczasowego aresztu trafił 33-letni mieszkaniec podbiłgorajskiej miejscowości Zagumnie, który zaatakował 65-letniego ojca i 45-letniego brata. Młodszy z mężczyzn zmarł, natomiast starszy w stanie krytycznym trafił do szpitala. Sprawcy grozi dożywocie.

Do tej tragedii doszło w jednym z domów jednorodzinny w miejscowości Zagumnie (gmina Biłgoraj).

W środę, 3 lipca, ok. godz. 5:00 rano służby dostały zgłoszenie, że 65-letni mężczyzna mógł doznać obrażeń wskutek pobicia.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Rodzinna tragedia w Biłgoraju. W domu znaleziono zwłoki 57-letniej kobiety

– Policjantów poinformowała załoga karetki pogotowia, która została wezwana na miejsce przez członków rodziny – przekazała aspirant Joanna Klimek, oficer prasowy policji w Biłgoraju.

Poważnie ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Na miejscu znaleziono również zwłoki 45-latka. Obrażenia mężczyzn wskazywały na to, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Niespełna godzinę później policjanci zatrzymali na terenie Biłgoraja potencjalnego sprawcę.

– 33-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Został osadzony w policyjnym areszcie – poinformowała aspirant Joanna Klimek.

Zabójstwo w miejscowości Zagumnie. Jest areszt tymczasowy dla 33-latka

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Biłgoraju. Śledczy zabezpieczali ślady przestępstwa, wykonywali oględziny i ustalali świadków zdarzenia.

Dzisiaj 33- latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zabił matkę, a ciało ukrył w zaroślach. 40-latek tymczasowo aresztowany

To drugie zabójstwo, do którego doszło tego dnia na terenie powiatu biłgorajskiego. Przypomnijmy, w domu przy ul. Kościuszki w Biłgoraju znaleziono zwłoki 57-letniej kobiety. Ofiara miała na ciele rany kłute zadane tępym narzędziem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci kobiety przyczynił się jej mąż, który następnie próbował targnąć się na własne życie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie obecnie przebywa pod dozorem policji.

fot. Policja

Jeden komentarz do “Zabójstwo w miejscowości Zagumnie. Jest areszt tymczasowy dla 33-letniego sprawcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *