ChełmNa sygnaleWiadomościZ regionu

Był poszukiwany i kompletnie pijany, wpadł podczas kontroli drogowej

Niezbyt szczęśliwie zakończyła się dla 43-latka nocna przejażdżka ulicami Chełma. Zatrzymany do kontroli drogowej mężczyzna był nietrzeźwy, posiadał dwa zakazy prowadzenia pojazdów i był poszukiwany listem gończym. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim narkotyki.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci patrolujący ulice Chełma zwrócili uwagę na kierowcę samochodu osobowego, który na widok radiowozu zjechał nagle na parking i chciał opuścić pojazd.

– Funkcjonariusze wylegitymowali siedzącego za kierownicą mężczyznę, którym okazał się 43-latek z powiatu chełmskiego. Czując od niego alkohol wykonali badanie stanu trzeźwości, które wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie – przekazała komisarz Ewa Czyż, oficer prasowy policji w Chełmie.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Poszukiwany schował się przed mundurowymi na balkonie sąsiadki

To jednak nie koniec. Funkcjonariusze ustalili również, że 43-latek na koncie ma dwa zakazy prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Dodatkowo, podczas kontroli mundurowi znaleźli przy nim niewielkie ilości amfetaminy.

43-latek trafił do policyjnej. Usłyszał już zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, niestosowania się do orzeczonych środków karnych oraz posiadania narkotyków. Jeszcze dzisiaj zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu dodatkowo do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Policja

3 komentarze do “Był poszukiwany i kompletnie pijany, wpadł podczas kontroli drogowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *