LublinNa sygnaleWiadomości

Wypadek na ul. Turystycznej w Lublinie. Honda rozbiła się na drzewie

Dzisiaj rano, tuż po godzinie 6:00, doszło do groźnego wypadku na ul. Turystycznej w Lublinie. Według wstępnych ustaleń policji, samochód marki Honda, poruszający się od strony Turki w kierunku Lublina, nagle zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Dwoje pasażerów trafiło do szpitala.

W chwili wypadku w samochodzie znajdowały się cztery młode osoby. Tuż po zderzeniu 22-letni kierowca Hondy oraz jeden z pasażerów próbowali uciec z miejsca zdarzenia, jednak niedługo potem zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy.

Przeprowadzone przez policję badanie alkomatem wskazało, że zarówno kierujący samochodem, jak i 18-latek, który uciekł razem z nim z miejsca wypadku, byli pijani.

Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyło pogotowie i przetransportowało do szpitala dwoje rannych pasażerów – 23-letnią kobietę i jej 19-letniego towarzysza. Na szczęście okazało się, że ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obydwoje również znajdowali się pod wpływem alkoholu.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Motocyklista bez uprawnień i ważnego OC doprowadził do wypadku. Sam trafił do szpitala

Policja ustala teraz okoliczności całego zdarzenia i prowadzi czynności z udziałem zatrzymanego nietrzeźwego kierowcy samochodu marki Honda.

Honda rozbiła się na drzewie na ul. Turystycznej
fot. Policja

Jeden komentarz do “Wypadek na ul. Turystycznej w Lublinie. Honda rozbiła się na drzewie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *