HrubieszówNa sygnaleZ regionu

Hrubieszów. Tragiczny finał poszukiwań 68-latka 

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 68-letniego mieszkańca Hrubieszowa, który zaginął w połowie stycznia tego roku. Wczoraj podczas kolejnych działań poszukiwawczych jego zwłoki znaleziono przy rzece Huczwa.

68-letni mieszkaniec Hrubieszowa wyszedł z domu 18 stycznia tego roku. Zgłoszenie o jego zaginięciu policjanci przyjęli kilka dni później.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny finał poszukiwań 65-latka z Jedlanki. Jego ciało znaleziono w lesie

W akcji poszukiwawczej policjantów wspomagali strażacy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej. W działaniach poszukiwawczych wykorzystane były sonary, łodzie poszukiwawcze, helikopter, drony, oraz specjalistyczne psy mantrailingowe.

W czwartek, 16 maja, w godzinach południowych w miejscowości Teptiuków jeden z policjantów zauważył w zaroślach przy rzece Huczwa ciało mężczyzny.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tragiczny finał poszukiwań 84-latka z Opola Lubelskiego

– Wstępna identyfikacja potwierdziła, że jest to ciało zaginionego 68-latka. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności procesowe. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tragicznego zdarzenia – przekazała nadkomisarz Elżbieta Błaziak z policji w Hrubieszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *