Janów LubelskiNa sygnaleWiadomościZ regionu

Czołowe zderzenie w Kocudzy Pierwszej. 48-Letni motocyklista trafił do szpitala

Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielę po godzinie 12:00 w Kocudzy Pierwszej na drodze krajowej nr 74. 71-letni kierowca Hondy, próbując uniknąć kolizji z innym pojazdem, zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z motocyklistą.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 29 października, w Kocudzy Pierwszej (powiat janowski). Według wstępnych informacji przekazanych przez policję wynika że, 71-letni kierowca Hondy chciał uniknąć najechania na poprzedzający go pojazd. W obliczu zagrożenia, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka motocyklistą. Kierujący Hondą dodatkowo uderzył w bok Range Rovera, którego starał się ominąć.

48-letni motocyklista z poważnymi obrażeniami został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala w Lublinie. Natomiast, kierujący pojazdami osobowymi wyszli z tego zdarzenia cało. Przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Sokołówka: Kierowca BMW spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Miał 1,5 promila

Policjanci intensywnie pracują nad ustaleniem szczegółowych okoliczności tego wypadku.

– Ruch na drodze krajowej nr 74 był zablokowany przez kilka godzin, co spowodowało duże utrudnienia dla innych kierowców – informuje aspirant sztabowy Faustyna Łazur z policji w Janowie Lubelskim.

2 komentarze do “Czołowe zderzenie w Kocudzy Pierwszej. 48-Letni motocyklista trafił do szpitala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *