Na sygnaleRykiWiadomościZ regionu

Groźny wypadek w Dęblinie. Skoda uderzyła w drzewo

Dziś rano w Dęblinie na ulicy Stawskiej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Młody kierowca stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Policja apeluje o ostrożność.

W poniedziałek, 30 października, tuż po godzinie 7:00 rano na ulicy Stawskiej w Dęblinie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Ze wstępnych informacji policji wynika, że 20-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, kierujący osobową Skodą, stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi. W następstwie uderzył w przydrożne drzewo.

– Kierowca najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Obecnie prowadzimy postępowanie, które ma wyjaśnić dokładne okoliczności i szczegóły tego zdarzenia – mówi aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak z Policji w Rykach.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Czołowe zderzenie w Kocudzy Pierwszej. 48-Letni motocyklista trafił do szpitala

Poszkodowany, który podróżował sam doznał poważnych obrażeń ciała. Młody mężczyzna został  przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do najbliższego szpitala.

Na miejscu wypadku przez pewien czas występowały utrudnienia w ruchu, a drogę zabezpieczali funkcjonariusze. Obowiązywał ruch wahadłowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *