LubartówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Sprawca napadu na sklep w Lubartowie zatrzymany. Grozi mu długa odsiadka

Kryminalni z Lubartowa zatrzymali 26-latka, który napadł na sklep spożywczy w Lubartowie. Mężczyzna zastraszył ekspedientkę przedmiotem przypominającym broń i ukradł pieniądze z kasy.

Zdarzenie miało miejsce w środę, 11 października, w godzinach nocnych. Do jednego ze sklepów spożywczych w Lubartowie wtargnął zamaskowany mężczyzna. Napastnik uzbrojony w narzędzie przypominające broń, zastraszył ekspedientkę, a następnie zażądał od niej wydania gotówki. Przerażona kobieta, pod wpływem groźby oddała mężczyźnie wszystkie pieniądze z kasy.

Analizując nagrania z kamer monitoringu oraz zgromadzone dowody, policjantom udało się szybko ustalić i zatrzymać sprawcę napadu. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec gminy Lubartów.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Do ośmiu lat więzienia za kradzież słodyczy

Podczas przeszukania mundurowi nie tylko znaleźli kominiarkę używaną podczas rabunku, ale również ustalili, że skradzione pieniądze mężczyzna wpłacił na osobiste konto.

26-latek został osadzony w policyjnym areszcie i usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu, mieszkaniec gminy Lubartów został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu do 20 lat pozbawienia wolności.

26-letnia sprawca napadu na sklep w Lubartowie zatrzymany
fot. Policja | 26-letni sprawca napadu na sklep w Lubartowie zatrzymany przez Policję

4 komentarze do “Sprawca napadu na sklep w Lubartowie zatrzymany. Grozi mu długa odsiadka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *