KinoKulturaPuławyWiadomości

XI edycja puławskiego kina samochodowego już w ten weekend!

W najbliższy weekend, 21 i 22 lipca, na parkingu Puławskiego Parku Naukowo – Technologicznego zagości XI edycja puławskiego kina samochodowego, które co roku przyciąga kinomaniaków z całej okolicy. Na zmotoryzowanych fanów kina czekają cztery seanse.

W piątek, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć dwie produkcje. Jako pierwsze wyświetlone będzie „Wystrzałowe wesele” w reżyserii Jasona Moora. To amerykańska komedia romantyczna, z Jennifer Lopez z roli panny młodej, która opowiada historię nowożeńców wziętych za zakładników przez uzbrojonych po zęby porywaczy. Następnie, na ekranie pojawi się film „Na noże” w reżyserii Riana Johnsona – mieszanka dramatu, komedii i kryminału, ukazująca detektywa w trakcie śledztwa w sprawie morderstwa znanego pisarza.

Sobota przyniesie kolejne dwie produkcje, począwszy od „Gry fortuny” w reżyserii Guya Ritchiego – komedii akcji o dwóch agentach tropiących niebezpieczną technologię. Następnie, widzowie będą mogli obejrzeć „Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta – dramat biograficzny opowiadający historię Patrizii Regianni, która próbowała zamordować swojego męża – wnuka słynnego projektanta mody.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Bychawskie święto pierogów powraca w nowej odsłonie

Wstęp na wszystkie seanse kina samochodowego jest bezpłatny, a projekcje rozpoczynają się o godzinie 21:00. Organizatorzy proszą kierowców o przybycie na miejsce co najmniej 15 minut wcześniej, by zapewnić sobie wygodne miejsce na parkingu i cieszyć się filmami w doskonałych warunkach.

fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *