Na sygnaleRadzyń PodlaskiWiadomościZ regionu

Szafa okazała się za ciasna, więc schował się przed mundurowymi… pod stołem

Radzyńscy policjanci zatrzymali ściganego listem gończym 60-latka. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary więzienia za groźby karalne i niszczenie mienia. Chcąc zmylić mundurowych, 60-latek wybrał może nie najmniej oczywistą ale na pewno dość nietypową kryjówkę i schował się… pod stołem.

W czwartek, 22 lutego, rano policjanci z radzyńskiej komendy zapukali do jednego z domów na terenie gminy Wohyń. Z ich ustaleń wynikało, że prawdopodobnie przebywa tam poszukiwany do odbycia kary więzienia 60-latek.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Oskarżony o przemoc domową ukrył się przed dzielnicowymi w szafie

Na mężczyźnie, który konsekwentnie unikał spotkania z wymiarem sprawiedliwości, ciążył wyrok za groźby karalne i niszczenie mienia.

Policjantom drzwi otworzył brat poszukiwanego. Stróże prawa nie uwierzyli zapewnieniom, że 60-latka nie ma w domu,  i zaczęli przeszukiwać kolejne pomieszczenia.

– W jednym z pokoi pod stołem policjanci zauważyli dość duża pryzmę ubrań. Jak się okazało właśnie tam schował się 60-latek przed mundurowymi – przekazał podkomisarz Piotr Mucha, oficer prasowy policji w Radzyniu Podlaskim.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Awantura domowa w gminie Jabłoń. 28-latek ukrył się przed policją w stosie słomy

Mężczyzna prosto z kryjówki trafił na komendę, a stamtąd do zakładu karnego.

fot. policja

Jeden komentarz do “Szafa okazała się za ciasna, więc schował się przed mundurowymi… pod stołem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *