Na sygnaleRykiWiadomościZ regionu

Potok: Nieszczęśliwy wypadek na drodze powiatowej. Na miejscu zginął 68-letni rowerzysta

Wstrząsające zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Potok (powiat rycki). Mimo podjętej reanimacji, służby medyczne nie zdołały uratować życia 68-letniego rowerzysty.

Dzisiaj rano, chwilę przed godziną 10:00, do komendy w Rykach trafiło niepokojące zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło niedaleko miejscowości Potok (gmina Ryki). Na miejsce natychmiast wysłane zostały jednostki policyjne oraz zespoły ratownicze.

Z wstępnych informacji zgromadzonych przez funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Audi, podróżujący drogą powiatową w kierunku Ryk, zderzył się z rowerzystą, jadącym w tym samym kierunku. Pomimo prowadzonej reanimacji, kierujący rowerem 68-letni mieszkaniec gminy Kłoczew, niestety zmarł na skutek odniesionych obrażeń ciała.

Przeprowadzone przez mundurowych badanie na obecność alkoholu wykazało, że kierujący Audi był trzeźwy w chwili zdarzenia.

– Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, wprowadzony został ruch wahadłowy. Na miejscu wykonywane są czynności z udziałem prokuratora – mówi aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak z ryckiej Policji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek w Okszowie. 31-letni motocyklista nie żyje

Sprawa jest obecnie w rękach śledczych, których zadanie polega teraz na wyjaśnieniu wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

fot. Policja

Jeden komentarz do “Potok: Nieszczęśliwy wypadek na drodze powiatowej. Na miejscu zginął 68-letni rowerzysta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *