ChełmNa sygnaleWiadomościZ regionu

Tragiczny wypadek w Okszowie. 31-letni motocyklista nie żyje

W Okszowie (powiat chełmski) doszło do tragicznego wypadku z udziałem 31-letniego motocyklisty. Mimo natychmiastowej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł na skutek doznanych obrażeń.

Kolejny dramatyczny incydent na drogach gminy Chełm wstrząsnął lokalną społecznością. Wczoraj rano, w Okszowie, 31-letni mieszkaniec gminy Ruda-Huta utracił kontrolę nad swoim motocyklem marki Kawasaki. Konsekwencje okazały się tragiczne.

– Kierujący motocyklem zjechał z drogi na pobocze, a następnie w pobliskie zarośla, gdzie doszło do przewrócenia się jednośladu – relacjonuje komisarz Ewa Czyż z Policji w Chełmie.

Pomimo szybkiego przetransportowania mężczyzny do najbliższego szpitala i intensywnej terapii, lekarzom nie udało się go uratować. Ostatecznie, mężczyzna zmarł dzisiaj rano na skutek odniesionych obrażeń.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragedia na drodze krajowej nr 2 w Białej Podlaskiej. Nie żyje 62-letni motorowerzysta

– Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze – podkreśla rzeczniczka chełmskiej policji.

To zdarzenie przypomina o niebezpieczeństwach, jakie czyhają na nas na drodze, szczególnie w okresach zmiennej aury. Niebezpieczne warunki pogodowe mogą wpływać na jakość nawierzchni, co skutkuje obniżoną przyczepnością i wydłużeniem drogi hamowania. Dlatego ważne jest, aby dostosować prędkość nie tylko do obowiązujących przepisów, ale także do aktualnej sytuacji na drodze.

Tragiczny wypadek w Okszowie
fot. Policja | Tragiczny wypadek w Okszowie z udziałem 31-letniego motocyklisty

3 komentarze do “Tragiczny wypadek w Okszowie. 31-letni motocyklista nie żyje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *