Na sygnaleRadzyń PodlaskiWiadomościZ regionu

Sitno: Zderzenie kliku aut na DK-19. Jedna osoba nie żyje (zdjęcia)

Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 19 w okolicach miejscowości Sitno (powiat radzyński). Kierowca Hondy stracił życie w wyniku czołowego zderzenia z innym pojazdem tej samej marki. Do tragedii doszło podczas manewru wyprzedzenia. W incydencie uczestniczyły jeszcze trzy inne auta.

Na drodze krajowej nr 19 w pobliżu miejscowości Sitno dzisiaj około godziny 13:00 miał miejsce tragiczny wypadek, w którym jedna osoba zginęła, a jedna trafiła do szpitala.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Hondą Civic podczas manewru wyprzedzania ciągu pojazdów doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Honda Accord – mówi podkomisarz Kamil Karbowniczek z lubelskiej Policji.

W wyniku zderzenia kierujący Hondą Civic mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Poszkodowany został również 38-letni kierowca Hondy Accord, który z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Oprócz tego, w kolizji brały udział również trzy inne pojazdy: Audi, Skoda i Man.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek w Okszowie. 31-letni motocyklista nie żyje

W chwili obecnej, ruch na DK-19 jest sparaliżowany. Pod ścisłym nadzorem prokuratora, funkcjonariusze policji kontynuują prace na miejscu zdarzenia, starając się wyjaśnić wszystkie okoliczności związane z tym tragicznym wypadkiem.

– Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze i zdjęcie nogi z gazu. Lepiej dojechać kilka minut później niż wcale – podkreśla rzecznik lubelskiej Policji.

Sitno wypadek śmiertelny
fot. Policja | Śmiertelny wypadek w pobliżu miejscowości Sitno
Śmiertelny wypadek w pobliżu miejscowości Sitno
fot. Policja | Śmiertelny wypadek w pobliżu miejscowości Sitno
fot. Policja
fot. Policja
fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *