Na sygnaleTomaszów LubelskiWiadomościZ regionu

20-letni kierowca zatrzymany za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym

Wczoraj, po południu, doszło do tragicznego w skutkach wypadku w miejscowości Dobużek w powiecie tomaszowskim. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 52-letni motocyklista. Wstępne ustalenia wskazują, że 20-letni kierowca Audi, podczas manewru zawracania i włączania się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu za nim motocykliście marki Yamaha.

Do wypadku doszło wczoraj po południu, gdy 20-letni mieszkaniec gminy Tyszowce, poruszający się samochodem marki Audi niespodziewanie zawrócił pojazd na pobliskim wjeździe. Niestety, nie zauważył zbliżającego się motocyklisty, co doprowadziło do nieuchronnego zderzenia. Mimo podjętej reanimacji, życia 52-latka nie udało się uratować.

20-letni kierowca Audi, był trzeźwy w chwili wypadku. W pojeździe podróżowało z nim troje pasażerów, którzy na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Wypadek w Hucie Dzierążyńskiej. Pijany motorowerzysta trafił do szpitala

Obecnie prokurator prowadzi dochodzenie i ustala wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym jest przestępstwem, za które 20-latkowi grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

20-letni kierowca Audi spowodował wypadek
fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *