LublinPracaWiadomości

Targi Pracy w Hali Icemanii

Już w najbliższy wtorek, 27 czerwca odbędą się Lokalne Targi Pracy. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Lublin oraz Miejski Urząd Pracy w Lublinie. Odwiedzający i wystawcy spotkają się w Hali Lodowiska Icemania MOSiR, która zostanie przekształcona w centrum kontaktów między pracodawcami, a osobami poszukującymi pracy. Współorganizatorem Targów jest również Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

Podczas Targów Pracy, będzie można odwiedzić blisko 50 stoisk wystawienniczych, na których swoje oferty zaprezentują zarówno renomowane firmy, jak i instytucje oraz organizacje pozarządowe. Dzięki temu uczestnicy będą mogli zapoznać się ofertami pracy z różnych branż, a także poznać plany rekrutacyjne oraz wymagania stawiane przyszłym pracownikom.

W ramach wydarzenia, uczestnicy będą mieli również możliwość skonsultowania się z doradcami zawodowymi oraz skorzystania z punktu do edycji i drukowania profesjonalnych CV. Będzie to doskonała okazja do zdobycia cennych wskazówek dotyczących procesu rekrutacyjnego oraz udoskonalenia dokumentów aplikacyjnych.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Ciepłe Mieszkanie w Lublinie. Ratusz ogłasza nabór wniosków

Lokalne Targi Pracy odbędą się w Hali Lodowiska Icemania MOSiR, mieszczącej się przy Al. Zygmuntowskich 4, w godzinach od 10:00 do 15:00. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny, a organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku czy doświadczenia zawodowego.

Targi Pracy
fot. materiały prasowe / Google Maps

Targi Pracy w Lublinie stanowią dobrą okazję dla osób poszukujących pracy, aby nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami i rozpocząć nową karierę zawodową. Niezależnie od tego, czy jesteś świeżo po studiach, szukasz nowych możliwości rozwoju czy chciałbyś zmienić branżę, warto odwiedzić Targi i zorientować się w szerokiej gamie ofert, które tam czekają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *