Na sygnaleTomaszów LubelskiWiadomościZ regionu

Brawurowa jazda na krajowej „17-tce”. Kierowca BMW dostał 2700 zł mandatu

Warto wiedzieć, że kiedy zasady na drodze idą w odstawkę, konsekwencje mogą być naprawdę wstrząsające dla naszego portfela. Nieprzestrzeganie przepisów może doprowadzić do wyjątkowo niebezpiecznych sytuacji, jak w przypadku 33-letniego obywatela Turcji. Kierowca BMW postanowił przetestować swoje „rajdowe” umiejętności na drodze krajowej nr 17.

W środowe popołudnie 33-letni obywatel Turcji postanowił urządzić sobie na krajowej „17-tce” tor wyścigowy. Na odcinku w Potokach, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h kierowca BMW pędził z prędkością 173 km/h.

Ale to jeszcze nie koniec. 33-latek zdecydował się również wyprzedzić pojazd ciężarowy na podwójnej ciągłej, co jest bardziej niewskazane niż używanie parasola podczas sztormu.

Kierowca BMW od razu wzbudził uwagę patrolu tomaszowskiej drogówki. W zamian otrzymał wyjątkowo „hojny” mandat w wysokości 2700 złotych oraz 20 punktów karnych. Trzeba przyznać, że była to dość droga lekcja z przestrzegania przepisów drogowych.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Puławy: Nieustraszony i nieodpowiedzialny. Nagranie z wyczynem pirata drogowego wpłynęło na skrzynkę Stop Agresji Drogowej

Policja po raz kolejny uczula, że nadmierna prędkość to najczęstsza przyczyna tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Takie zachowanie może zagrażać życiu i zdrowiu naszemu oraz innych uczestników ruchu.

fot./wideo: Policja

Jeden komentarz do “Brawurowa jazda na krajowej „17-tce”. Kierowca BMW dostał 2700 zł mandatu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *