Na sygnaleTomaszów LubelskiWiadomościZ regionu

Tragiczny finał poszukiwań 65-latki. Ciało kobiety znaleziono w rzece Huczwa

Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionej pod koniec ubiegłego tygodnia 65-letniej mieszkanki Tomaszowa Lubelskiego. Ciało kobiety zostało odnalezione w niedzielę, 11 lutego, w rzece Huczwa na terenie Werbkowic (powiat hrubieszowski).

O zaginięciu 65-letniej mieszkanki Tomaszowa Lubelskiego policję zawiadomiła w sobotę, 10 lutego, rodzina kobiety.

Z informacji przekazanej przez najbliższych wynikało, że zaginiona 65-latka po raz ostatni była widziana w piątek na terenie Werbkowic w okolicach cmentarza.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Dramatyczny finał poszukiwań 65-latka z Poniatowej. Ciało mężczyzny znaleziono kilometr od domu

– Po przyjęciu zgłoszenia policjanci wspomagani przez strażaków podjęli poszukiwania, w których uczestniczyła również rodzina zaginionej. W akcji poszukiwawczej brał udział także pies tropiący ze swoim przewodnikiem, drony i łodzie poszukiwawcze. Niestety, wczoraj na terenie Werbkowic w rzece Huczwa odnalezione zostało ciało kobiety – przekazała młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska, oficer prasowy tomaszowskiej Policji.

Czynności na miejscu policja prowadziła pod nadzorem prokuratora. Policjanci z hrubieszowskiej jednostki pracują obecnie nad wyjaśnianiem szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *