Na sygnaleWiadomościWłodawaZ regionu

Zderzenie Opla i Suzuki w Urszulinie. 46-latka trafiła do szpitala

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło wczoraj po południu w miejscowości Urszulin, w powiecie włodawskim. Kierująca Oplem 45-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i spowodowała kolizję z samochodem marki Suzuki. W wyniku wypadku do szpitala trafiła 46-letnia właścicielka Suzuki.

Wypadek miał miejsce wczoraj tuż po godzinie 16:00 na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Szkolnej w Urszulinie. Kierująca samochodem osobowym marki Opel wjeżdżając na skrzyżowanie od strony ulicy Szkolnej nie zatrzymała się przy znaku STOP. W konsekwencji doszło do kolizji z poruszającym się ulicą Lubelską Suzuki, prowadzonym przez mieszkankę gminy Urszulin. Prawidłowo jadący pojazd uderzył w bok Opla, którym kierowała 45-letnia mieszkanka Zielonej Góry.

– Badanie alkomatem wykazało, że kierujące pojazdami były trzeźwe – informuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej policji.

46-letnia kierująca Suzuki z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Natomiast 45-letni sprawczyni kolizji nie odniosła żadnych obrażeń.

– Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia – relacjonuje rzeczniczka włodawskiej policji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Rowerzysta potrącony przez BMW w powiecie tomaszowskim

Policja apeluje o zachowanie ostrożności i skupienie uwagi na drodze. – Każdy kierowca przed manewrem, który zamierza wykonać powinien upewnić się, czy nie spowoduje tym zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Pamiętajmy, że od decyzji podejmowanych przez nas na drodze może zależeć zdrowie, a nawet życie innych osób – apeluje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa.

zderzenie Opla z Suzuki w Urszulinie
fot. Policja
zderzenie Opla z Suzuki w Urszulinie
fot. Policja

Jeden komentarz do “Zderzenie Opla i Suzuki w Urszulinie. 46-latka trafiła do szpitala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *