Piłka nożnaSport

Kacper Śpiewak zawodnikiem Motoru Lublin. Trzecie wzmocnienie przed inauguracją rozgrywek w Fortuna I lidze

Kacper Śpiewak, utalentowany napastnik, dołącza do Motoru Lublin przed rozpoczęciem sezonu 2023/24 Fortuna I ligi. To trzecie wzmocnienie drużyny żółto-biało-niebieskich po wywalczeniu awansu na zaplecze ekstraklasy.

Śpiewak, urodzony 30 maja 2000 roku, rozpoczynał swoją piłkarską karierę w Sanie Wrzawy i Tłokach Gorzyce, a w 2011 roku przeniósł się do Stali Stalowa Wola.

W barwach Stali, Śpiewak rozegrał trzy sezony na poziomie seniorskim, występując w 32 meczach i zdobywając 8 bramek. W 2020 roku podjął decyzję o zmianie klubu i przez kolejne trzy sezony reprezentował Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. W tym czasie rozegrał 82 spotkania w Ekstraklasie i I lidze, strzelając w sumie 9 goli.

>>>CZYTAJ TAKŻE: Bartosz Wolski dołącza do Motoru Lublin. To drugi transfer po awansie na zaplecze Ekstraklasy

Kacper Śpiewak ma również na koncie debiut w reprezentacji Polski U-21, gdzie w dwóch występach zdobył 2 gole. Jego talent i umiejętności przyciągnęły uwagę Motoru Lublin, który niedawno awansował do Fortuna I ligi.

Kacper Śpiewak podpisał dwuletni kontrakt z Motorem, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

fot. Motor Lublin

Jeden komentarz do “Kacper Śpiewak zawodnikiem Motoru Lublin. Trzecie wzmocnienie przed inauguracją rozgrywek w Fortuna I lidze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *