ImprezyKultura

Dzień Kolorów – Holi Day. Zamość zaprasza na kolorową eksplozję!

W Parku Miejskim w Zamościu czeka na was wyjątkowe, kolorowe wydarzenie. Już w najbliższą sobotę, 30 września, wszyscy mogą czuć się zaproszeni na festyn, który obiecuje być eksplozją kolorów i zabawy. Wstęp? Całkowicie darmowy.

Pragniesz odrobiny szaleństwa i koloru w życiu? Masz ochotę spędzić czas ze znajomymi, bawić się i cieszyć chwilą? Jeżeli tak, to Zamość ma dla ciebie coś wyjątkowego. Wydarzenie pod nazwą „Dzień Kolorów – Holi Day” odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 września, w Parku Miejskim.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 17:30. Lepiej się nie spóźnić bo kolory eksplodują już 5 minut później wraz z pierwszym wyrzutem proszków holi.

Atrakcje? Niemało! Organizatorzy postarali się, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Od wyrzutni proszków holi w ośmiu wariantach kolorystycznych, przez bezpłatny zamek dmuchany dla najmłodszych, kolorowe przekąski i orzeźwiające granity, aż po zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Najważniejsze, że wejście na teren festynu jest wolne od opłat. Ale uwaga! Wprowadzenie własnych proszków na teren wydarzenia jest zabronione. Organizatorzy tłumaczą, że dostępne na miejscu proszki holi mają odpowiednie certyfikaty i atesty. Ponadto są całkowicie bezpieczne, nie tylko dla skóry, ale i dla ubrań – łatwo je wyprać.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Żurawie – Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne. Trwa otwarty nabór do 16. edycji konkursu

Jeśli więc nie masz jeszcze planów na najbliższą sobotę, zaznacz datę w kalendarzu, zgromadź grono najbliższych i wpadnij na Dzień Kolorów. Organizatorzy zapraszają do wspólnego świętowania, rozmów i tańców w kolorowym deszczu.

Dzień Kolorów - Holi Day. Zamość zaprasza na kolorową eksplozję
fot. materiały organizatora | Dzień Kolorów – Holi Day

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *