LublinWiadomości

Kończy się remont ul. Nadbystrzyckiej. Komunikacja miejska wraca na stałe trasy

Prace remontowe, prowadzone na ul. Nadbystrzyckiej dobiegają końca. Ich zakończenie nastąpi zgodnie z planem 30 września. W związku z tym od 1 października, linie autobusowe powrócą na swoje podstawowe trasy. 

W niedzielę, 1 października, zgodnie z harmonogramem prowadzonych prac na ul. Nadbystrzyckiej, linie autobusowe: 8, 14, 15, 32, 39, 40, 44 i N1 wracają na swoje stałe trasy. Zmiana ta stanowi ulgę dla pasażerów, którzy przez ostatnie tygodnie musieli korzystać z alternatywnych ścieżek.

Natomiast w sobotę, 30 września, w godzinach od 8:00 do 15:00, będzie funkcjonować specjalny objazd dla linii nr 161. Trasa objazdu w stronę osiedla Poręba obejmie ulice Krochmalną, Jana Pawła II, Filaretów, aż do Zana. W kierunku dzielnicy Felin komunikacja miejska pojedzie bez zmian. Ma to związek z planowanym remontem nawierzchni w obrębie skrzyżowania ulic Nadbystrzyckiej i Tomasza Zana.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Modernizacja ul. Nadbystrzyckiej. Kluczowy odcinek na celowniku drogowców

Przypomnijmy, że przez ostatnie dwa tygodnie, ekipy drogowe intensywnie pracowały na odcinku ul. Nadbystrzyckiej, począwszy od skrzyżowania z ul. Głęboką aż do Tomasza Zana. Wszystko po to, żeby zdążyć z remontem przed nadejściem nowego roku akademickiego.

fot. Google Street View

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *