ImprezyKultura

Paulina Potocka: Czołowa polska stand-uperka wystąpi w lubelskim Zgrzycie

Chcecie rozładować stres i oderwać się od rzeczywistości, nie rezygnując przy tym z intelektualnej stymulacji? Oznaczcie w kalendarzach 20 września! To właśnie wtedy Paulina Potocka, białostocka ikona stand-upu, wystąpi w Lublinie. Oczekujcie czegoś więcej niż tradycyjne żarty.

Jeżeli myślicie, że stand-up to tylko prosty żart i chwila śmiechu, jesteście w błędzie. Paulina Potocka, ceniona za swoje wyjątkowe podejście do humoru, wystąpi w Lublinie z najnowszym spektaklem „Ja to mam szczęście”. I uwierzcie, szczęście to będzie mieć każdy, kto zdecyduje się na tę wyjątkową podróż przez różne sfery humoru.

W tym najnowszym programie Potocka nie stroni od osobistych opowieści. Otworzy przed Wami księgę swoich najnowszych doświadczeń, związanych z zaręczynami i przygotowaniami do małżeństwa. Nie brakuje tu również anegdot z basenu czy podróży krajowych, które jak zawsze w jej wykonaniu przechodzą w coś znacznie więcej niż tylko błahą opowieść.

Dlaczego jej występy są tak wyjątkowe? To unikalna mieszanka inteligencji, niebanalności i odwagi w podejściu do tematów. W jej humorze odkryjecie nie tylko lekkość i zabawę, ale również elementy, które skłaniają do głębszych przemyśleń. I owszem, nawet karta lojalnościowa „Moja Biedronka” stanie się okazją do zastanowienia się nad polską inflacją.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Przetańcz sobotę z Kaniorowcami na Placu Litewskim

Paulina Potocka, która na stałe zadomowiła się na krajowych scenach komediowych, zdobyła już liczne nagrody na festiwalach. Między innymi, zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017. Dwukrotnie otrzymała też tytuł „Królowej Łgarzy” na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Jej występy można było oglądać w stacjach takich jak Polsat, TV4, TVP Rozrywka i Comedy Central Polska.

Nie zwlekajcie! Paulina Potocka zagości na scenie Fabryki Kultury Zgrzyt w Lublinie 20 września o godzinie 19:00. To idealna okazja, żeby przekonać się na własne oczy, jak fascynujący może być świat eksperymentalnego humoru.

Jeden komentarz do “Paulina Potocka: Czołowa polska stand-uperka wystąpi w lubelskim Zgrzycie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *